Laptop Çantası EYE267
Laptop Çantası EYE267
  • Ürün Kodu: EYE267

Laptop Çantası

Ürün hakkında detaylı bilgiyi açıklamalar kısmında bulabilirsiniz. Ürün modeline göre ürün üzerinde renk, kumaş gibi değişiklikler yapılabilmektedir. Toptan ve promosyon fiyatları için lütfen iletişime geçin.

AÇIKLAMA

EYE 267 Kongre Sempozyum Seminer Çantası Laptop Evrak Çantası
41*30*7 cm ölçülerinde  İmperteks keten kumaş, Önde fermuarlı cep  komple süngerli astarlı , laptop muhafaza yuvası  valizde taşıma Kolonlu, ayarlanabilir omuz askısı istenen renkte , kurumsal baskılı yerli ve milli üretim  Promosyon evrak Çantası Promosyon laptop Çantası Promosyon baskılı çanta Promosyon çanta Promosyon kurumsal baskılı çanta Promosyon kongre Çantası Promosyon seminer Çantası Promosyon çanta üretim Promosyon hazır çanta Promosyon stoklu çanta  Promosyon Eye çanta
Kongre Çantası ;Seminer Çantası ;Laptop çanta;Evrak çanta;Acil çanta
Hazır stoklu Hemen teslim çanta

KARGO VE TESLİMAT

Çanta Toptancı müşterisini kullanımına sunduğu tüm ürünleri mümkün olacak en kısa sürede teslim etmeye azami gayret eder.

Yurtdışı ya da diğer unsurlara bağlı olarak meydana gelecek olan gecikme ya da işlem iptallerinde Çanta Toptancı herhangi bir sorumluluk altına girmeyeceğini peşinen beyan eder ve müşteri teslim almadığı ürünler için gecikmelerden dolayı Çanta Toptancı yı sorumlu tutamaz.

Ödeme konusunda problem yaşanması, kredi kartı ile ödeme talimatı olan müşterilerde provizyon sorunları veya hüküm ve yükümlülükler ile ilgili maddelerden dolayı Çanta Toptancı, müşteriye verilen hizmetlerin tümünü ve gönderimdeki ürünleri durdurma hakkını saklı tutar.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.

%100 YERLİ ÜRETİM

Tüm ürünlerimiz %100 orijinal ürün garantisine sahiptir ve kendi imalatımızdır.

HIZLI TESLİMAT

Stoklu ürünlere hemen, özel üretimlere ise en kısa sürede teslimat için hazır duruma getiriliyor.

Yukarı