Postacı Çantası

Spor çantalarından evrak çantalarına kadar farklı fonksiyonlara sahip çanta modellerine ihtiyaç her geçen sezon artmaya devam etmektedir. Yanında birşeyler taşıma ihtiyacı olan kişilerin en çok kullandığı çanta modellerinden biri olan Postacı Çantası işlevsellik olarak en kullanışlı çantalar arasındadır. Postacı Çanta modelleri erkek, kadın farketmeksizin seyahat ve gezinti sırasında insanlar malzemelerini postacı çantası ile taşıyabilmektedir.

 

Postacı çantaları kitap, dergi, gazete, tablet gibi ağır yükler taşımak için uygun çanta modelleridir. Postacı çanta modellerinin çeşitleri gün içinde ihtiyaç olan materyallere göre değişim göstermektedir. Askı genişliği taşınan yüke göre değişebilen Postacı Çantaları insanların gün içerisinde taşıma ihtiyacını oldukça karşılamaktadır.

 

 

Postacı Çantası Modelleri

Postacı çantaları genelde cırt cırtlı ve fermuarlı olarak tasarlanmaktadır. Posta çantalarının kullanım amacı cüzdan, telefon, tablet vs. gibi günlük yaşantımızda ihtiyacımız olabilecek materyalleri taşımaktır.

 

Postacı Çantası Modelleri arasında en çok tercih edilen renkler siyah, gri ve laciverttir. Tercih edilen bu renkler genelde postacı çanta modellerini kullanan insanlarda gözükmektedir. Ayrıca postacı çantaları günlük veya spor kombinleri tamamlamak için de kullanılır. Giyim tarzına göre postacı çanta modellerinin zaman zaman çeşitleri çoğalmaktadır.

 

Posta dağıtıcılarının da bu çanta modelini tercih etmesinin ana sebebi iç hacimlerinin geniş yapıda olmasıdır. Çanta içerisinde bulundurduğu bölmeler, posta dağıtıcılarının işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır. Omurga sağlığı ve sağlıklı yük dağılımı için de kullanılan Postacı Çantaları günümüzde materyal özellikleri ve kesim şekli değiştirilerek çanta modelleri arasında oldukça karşımıza çıkmaktadır.

 

 

Toptan Postacı Çantası

Birçok seçenek ile ürettiğimiz Toptan Postacı Çantaları tablet ve bilgisayarlara oldukça uyumludur. Kendi imalatımız olan postacı çantaları su geçirmez yapıdadır. Kaliteli, su geçirmez kumaşlar ile satışını yaptığımız Toptan Postacı Çantalarında aynı zamanda paslanmaz metal aksesuar kullanılmıştır. Farklı kullanım özelliklerine de sahip Toptan Seyahat Çantası modellerimizde birçok ebat seçeneği toptan olarak satışa sunulmuştur. Çanta Toptancı güvencesiyle Toptan satışını yaptığımız Postacı Çantaları oldukça kullanışlıdır. 

 

Tüm postacı çanta modellerini toptan bir şekilde en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.

%100 YERLİ ÜRETİM

Tüm ürünlerimiz %100 orijinal ürün garantisine sahiptir ve kendi imalatımızdır.

HIZLI TESLİMAT

Stoklu ürünlere hemen, özel üretimlere ise en kısa sürede teslimat için hazır duruma getiriliyor.

Yukarı