Sempozyum Çanta EYE763
Sempozyum Çanta EYE763
Sempozyum Çanta EYE763
Sempozyum Çanta EYE763
  • Ürün Kodu: EYE763

Sempozyum Çanta

Ürün hakkında detaylı bilgiyi açıklamalar kısmında bulabilirsiniz. Ürün modeline göre ürün üzerinde renk, kumaş gibi değişiklikler yapılabilmektedir. Toptan ve promosyon fiyatları için lütfen iletişime geçin.

AÇIKLAMA

Eye 763 Model Kongre Seminer Fuar Sempozyum Çantası
 
Eye markasının 763 model evrak ve laptop çantası kongre çantası, seminer çantası, fuar çantası, sempozyum çantası olarak kullanıma uygundur.
763 model çantamız 13 inç laptoplarla birlikte kullanıma uygundur.
Sarsılmalara ve darbelere karşı desteklenmiştir.
Cinsiyet farketmeksizin kullanılabilmektedir.
Sitemizde bulunan diğer ürünleri de inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. İstediğiniz her çantayı üretecek üretim gücüne sahibiz.
Referanslarımız bölümünden daha önce çalıştığımız kurum ve kuruluşları inceleyebilirsiniz.
Hizmetini vermiş olduğumuz diğer çanta kategorileri: Promosyon çanta, kongre çantası, seminer çantası, fuar çantası, sempozyum çantası, evrak çantası, laptop çantası bunlardan sadece bazılarıdır.

KARGO VE TESLİMAT

Çanta Toptancı müşterisini kullanımına sunduğu tüm ürünleri mümkün olacak en kısa sürede teslim etmeye azami gayret eder.

Yurtdışı ya da diğer unsurlara bağlı olarak meydana gelecek olan gecikme ya da işlem iptallerinde Çanta Toptancı herhangi bir sorumluluk altına girmeyeceğini peşinen beyan eder ve müşteri teslim almadığı ürünler için gecikmelerden dolayı Çanta Toptancı yı sorumlu tutamaz.

Ödeme konusunda problem yaşanması, kredi kartı ile ödeme talimatı olan müşterilerde provizyon sorunları veya hüküm ve yükümlülükler ile ilgili maddelerden dolayı Çanta Toptancı, müşteriye verilen hizmetlerin tümünü ve gönderimdeki ürünleri durdurma hakkını saklı tutar.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.

%100 YERLİ ÜRETİM

Tüm ürünlerimiz %100 orijinal ürün garantisine sahiptir ve kendi imalatımızdır.

HIZLI TESLİMAT

Stoklu ürünlere hemen, özel üretimlere ise en kısa sürede teslimat için hazır duruma getiriliyor.

Yukarı